Допомога бізнесу: юркомпанія ILF запрошує приєднатись до антикризових трансляцій

Щодня з 17 до 18 години юристи відповідають на найактуальніші питання підприємців

Юридична компанія ILF запрошує українських підприємців приєднатись до безкоштовних антикризових трансляцій для допомоги бізнесу. Про це Delo.ua повідомили в прес-службі компанії. 

«Це години безкоштовних відповідей на питання під час пандемії. Щодня наші юристи з 17 до 18 години відповідають на найактуальніші питання для підприємців. Ми говоримо про важливі зміни законодавства та про те, як потрібно змінювати свою діяльність. Це й медична сфера, і корпоративний бізнес, і ІТ. Часто запрошуємо співрозмовників, щоб порівнювати закони з практикою. Це підприємці, головні лікарі, керівники державних організацій, бізнес-кластерів тощо», — йдеться в повідомленні ILF. 

Кратко и по делу в Telegram

Так, на поточному тижні на бізнес очікують такі трансляції:

➡️ Вівторок 19.05 16:00 — прямий ефір з експертом з трудового права Олексієм Головіним та операційною директоркою мережі «23 Ресторани» Оксаною Камінською про вихід ресторанів з карантину «Літній майданчик та обслуговування на виніс: як не отримати штраф?«
Реєстрація — https://cutt.ly/4ymdoPT

➡️ Середа 20.05 17:00 — адвокат Олексій Харитонов та голова агрофудкластера Юрій Михайлов піднімуть тему рейдерства «Кримінальна справа як інструмент захоплення бізнесу«.
Реєстрація — https://cutt.ly/pyQfBmP

➡️ П’ятниця 22.05 17:00 — трансляція на тему «Угода про заборону конкуренції для працівників компанії» за участю експерта з корпоративного консалтингу Арсена Бучковського та власника бізнесу, який укладав non-compete agreement зі своїми працівниками. 
Реєстрація — https://bit.ly/3dNWqmQ

Источник: delo.ua

No votes yet.
Please wait...

Добавить комментарий

<a href="https://www.mt5.com/ru/" target="blank">Форекс портал"</a>

Поиск по архиву

Поиск по дате
Поиск по рубрикам
Поиск с Google

Top