WOG інвестував 16 млн грн в сучасне обладнання розподільчого центру

На сьогодні в мережі працює 383 торгових точок непаливного напрямку, з яких 362 точки розташовані на заправках компанії та 21 — поза межами АЗК

Компанія WOG інвестувала понад 16 млн грн в сучасне обладнання власного розподільчого центру (РЦ), в тому числі близько 6 млн грн в розробку програмного забезпечення. Про це в інтерв’ю Rau.ua розповіла Юлія Пішаченко, директор з логістики супутніх товарів WOG.

«Частка непаливних продажів зараз складає до 20% прибутку мережі. Ми прагнемо до того, щоб з часом 70% всього прибутку компанії формували продажі пального, а 30% — забезпечували WOG Market і WOG Cafe», — розповідає Юлія Пішаченко.

Кратко и по делу в Telegram

На сьогодні в мережі WOG працює 383 торгових точок (ТТ) непаливного напрямку, з яких 362 точки розташовані на заправках компанії та 21 — поза межами АЗК (14 кафе — в поїздах Інтерсіті та Інтерсіті+, 7 кафе — в аеропортах («Київ» (Жуляни) — 2, «Бориспіль» — 1, аеропортах «Львова» — 1 та «Одеси» — 3).

Для забезпечення роботи такої кількості ТТ — безперебійного наповнення їх продуктовими та побутовими товарами — у компанії WOG працює інноваційний розподільний центр класу А+ площею 8,5 тисяч квадратних метрів.

Як зазначила директор з логістики супутніх товарів WOG, з метою оптимізації ручної праці, впроваджена новітня WMS система з інтегрованим механізмом управління транспортом TMS, автоматизований ваговий контроль зібраних товарів. Склад оснащений високотехнологічним обладнанням світового лідера внутрішньовиробничої логістики, концерну Jungheinrich AG (Німеччина).

Читайте также:
В Украине снова растут розничные цены на бензин и дизельное топливо

Нові технологічні рішення, забезпечують своєчасну доставку продукції на ТТ — згідно з узгодженим графіком. Це дозволяє на 100% забезпечити товарним запасом торгові точки та дає можливість компанії отримувати додатковий прибуток.

«В сучасне обладнання для РЦ компанія інвестувала понад 16 млн грн, 6 з яких пішло на розробку програмного забезпечення», — підкреслила Юлія Пішаченко.

РЦ WOG працює за повним циклом, здійснюючи прийом продукції від постачальників, відбір і доставку замовлень на торгові точки, а також забезпечуючи зберігання товарів на складі.

Вся робота з постачальниками і ТТ — від замовлення до доставки продукції — повністю проводиться в форматі електронного документообігу. Всі замовлення формуються автоматично — через систему автозамовлення, яка розроблена спеціально під напрямок роботи складу РЦ.

Загалом, WOG співпрацює з 291 постачальником, своєчасно доставляючи продукцію в 383 торгові точки. РЦ компанії щодня приймає продукцію на склад від 50 постачальників.

Источник: delo.ua

No votes yet.
Please wait...

Добавить комментарий

<a href="https://www.mt5.com/ru/" target="blank">Форекс портал"</a>

Поиск по архиву

Поиск по дате
Поиск по рубрикам
Поиск с Google

Top