Правительство изменило Перечень №1336 об освобождении от применения РРО в 2022 году

КМУ утвердил изменения в Перечень №1336. Они четко определяют, что реализация товаров на территории села освобождена от обязательного использования РРО

Ми вже зауважували, що Перелік №1336 поки не змінювали, але це має відбутися через зміни в ПКУ щодо «єдинників», які почнуть діяти з 2022 року. 

Нагадаємо, що Постанова №1336 затверджує:

  • граничний розмір річного  обсягу  розрахункових операцій  з  продажу товарів (надання послуг), у разі перевищення якого застосування РРО є обов’язковим;
  • перелік окремих форм та умов проведення діяльності у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг, яким дозволено проводити розрахункові операції без застосування РРО, але із обов’язковим використанням РК та КОРО.

Ця постанова була створена КМУ (і час від часу ним переглядається) на виконання норм ст. 10 Закону про РРО.

І ось сьогодні, 23 грудня, КМУ затвердив Постанову №1359 щодо змін Переліку №1336.  Вона запрацює з 1 січня 2022 року. Детальний аналіз наведемо в окремій аналітиці.

За інформацією Мінекономіки, за Постановою №1359 від обов’язкового застосування РРО звільняються суб’єкти господарювання, які здійснюють роздрібну торгівлю на території села товарами (крім підакцизних товарів), за умови не перевищення граничного розміру річного обсягу розрахункових операцій (167 розмірів мінімальної заробітної плати). У 2022 році цей ліміт буде становити 1 085 500 грн.

Про деякі деталі також розповів Д. Гетманцев. За змістом його посту у Телеграм: «КМУ прийняв зміни до постанови №1336, які чітко визначають, що реалізація товарів на території села звільнена від обов‘язкового використання РРО.

Так от, за нею виключення щодо невикористання РРО не застосовується якщо:

  • одночасно здійснюється реалізації підакцизної продукції;
  • одночасно здійснюється дистанційна торгівля;
  • сільською радою прийнято рішення про обов‘язкове застосування РРО.

Чекаємо на текст самої постанови та на додаткову інформацію від ДПС».

***

Источник: news.dtkt.ua

No votes yet.
Please wait...

Добавить комментарий

<a href="https://www.mt5.com/ru/" target="blank">Форекс портал"</a>

Поиск по архиву

Поиск по дате
Поиск по рубрикам
Поиск с Google

Top