“Нова пошта” розмістила облігації на 1 млрд грн

Фото: novaposhta.ua

ТОВ “Нова пошта” повністю розмістило випуск відсоткових незабезпечених облігацій серії “Е” загальною номінальною вартістю 1 млрд грн.

17 липня HR-лідери OLX Робота, Shell, ArcelorMittal та ще понад 30 великих компаній поділяться найкращими практиками адаптації ветеранів у робоче середовище, підтримання ментального здоров’я команди, наймання в умовах кадрового голоду та використання інновацій в HR Забронювати участь

Про це йдеться в повідомленні Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку, пише “Інтерфакс-Україна”.

Зазначається, що Нацкмісія зареєструвала звіт про результати емісії 4 липня, тоді як першочергово випуск було зареєстровано 26 квітня цього року.

Державний “Ощадбанк” 21 травня повідомив, що уклав із “Новою поштою” угоду про придбання облігацій серії “Е” з терміном погашення 15 місяців на суму 650 млн грн. Уточнювалося, що це вже третя угода з 2019 року із фінансування держбанком “Нової пошти” через придбання корпоративних облігацій.

Підписуйтеся на YouTube-канал delo.ua

“Завдяки залученому фінансуванню “Нова пошта” має можливість активно інвестувати в розвиток і поліпшення операційних процесів, швидко відновлюватися після обстрілу інфраструктури, а наші клієнти – продовжувати отримувати якісний сервіс”, – заявив директор департаменту корпоративних фінансів групи Nova Сергій Єрмоленко.

Крім того, Нацкомісія 26 квітня також зареєструвала випуск облігацій серій “F” обсягом 1 млрд грн, однак інформація про підсумки цієї емісії наразі відсутня.

Згідно зі звітом за 2023 рік, публічна пропозиція облігацій серії “Е” стартувала 19 лютого цього року, серії “F” – 19 березня, термін їхнього погашення – відповідно 18 лютого і 18 березня 2027 року.

У 2023 році “Нова пошта” здійснила два випуски облігацій – “C” і “D” – кожен номінальним обсягом по 800 млн грн. Облігації серії “C” були випущені на термін 12 місяців зі ставкою 24% річних, тоді як серії “D” – на 20 місяців зі ставкою 23% річних.

У лютому 2023 року “Нова пошта” погасила випущені в березні 2020 року облігації серії “В” на 700 млн грн.

Зауважимо, NovaPay, міжнародний фінансовий сервіс, що входить до групи Nova і забезпечує фінансові послуги онлайн і офлайн у відділеннях “Нової пошти”, зареєстрував та розмістив ще три випуски власних облігацій – серій D, E та F – на суму 100 млн грн кожний. Цінні папери вже доступні для купівлі у мобільному додатку NovaPay. Там їх можна легко придбати за кілька хвилин та в кілька кліків.

Источник: delo.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *