Apple планує виготовляти в Індії понад 50 млн iPhone на рік, – WSJ

iPhone 15 Pro і iPhone 15 Pro Max. Фото: Apple

Компанія Apple та її постачальники планують виробляти понад 50 млн iPhone в Індії щорічно протягом наступних двох-трьох років. А пізніше – ще десятки мільйонів одиниць додатково. Про це повідомляє The Wall Street Journal.

13 грудня на GET Business Festival отримайте перевірені стратегії залучення інвестицій для бізнесу, просування продукту онлайн та цифровізації бізнесу. Забронювати участь

Якщо ці плани будуть реалізовані, на Індію припадатиме чверть світового виробництва iPhone, а наприкінці десятиліття ця частка збільшиться. Водночас Китай залишиться найбільшим виробником iPhone.

Як пише WSJ, останніми роками Apple поступово збільшувала свою присутність в Індії, попри такі проблеми, як хитка інфраструктура та обмеження щодо праці, які часто ускладнюють ведення бізнесу. Зокрема, профспілки протистоять спробам компаній отримати дозвіл на 12-годинний робочий день, який постачальники Apple вважають корисним у кризові періоди.

Чому Apple іде з Китаю?

За інформацією Bloomberg, зусилля Apple щодо диверсифікації виробництва прискорилися під час загострення торговельної напруги між США та Китаєм за часів президентства Дональда Трампа, а потім посилилися під час пандемії COVID-19, адже ланцюжки поставок були порушені.

Підписуйтеся на YouTube-канал delo.ua

Напруженість між Вашингтоном і Пекіном робить торгівлю менш передбачуваною. Тоді як Індія під керівництвом прем’єр-міністра Нарендри Моді намагається налагодити більш тісні зв’язки зі США та перетворити себе на виробничий центр.

Аналітики JPMorgan вказували, що станом на осінь 2022 року Apple виготовляла в Індії 5% усієї своєї продукції, включаючи Mac, iPad, Apple Watch та AirPods.

Тепер WSJ зазначає, що техногігант також обрав Індію як місце для виробництва iPhone нижчого класу, які будуть продаватися в 2025 році. На етапі впровадження нового продукту команди Apple працюють з підрядниками над перетворенням креслень і прототипів продукту в детальний виробничий план. Досі така робота проводилася лише в Китаї.

Источник: delo.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *