КРАІЛ підтвердив відсутність російського сліду у PIN-UP

Комісія з регулювання азартних ігор та лотерей не підтвердила інформацію про наявність контролю росіянами діяльності ТОВ “Укр гейм технолоджі” (бренд PIN-UP).

Про це повідомляє КРАІЛ у відповідь на запит Українських Новин.

У Комісії уточнили, що компанія прошла перевірки правоохоронних органів, які не підтвердили контроль резидентами російської федерації за діяльністю товариства, про які раніше згадували у ЗМІ.

У судовому реєстрі зявилася інформація щодо позову від ТОВ “Укр гейм технолоджі” (Бренд PIN-UP) до інформаційної агенції, що поширювала такі тези. Суд підтвердив, що ліцензія PIN-UP була видана без порушень законодавства, а інформацію щодо російських власників визнано недостовірною.

Підписуйтеся на YouTube-канал delo.ua

“У цьому році ми піддалися інформаційній атаці з вкидами щодо власності компанії. Я точно знаю, що це була спланована дискредитація бренду та найбільшого платника податків у сфері гемблінгу в Україні. Перший суд зі ЗМІ ми виграли та рухаємось далі відстоюючи свою репутацію”, – зазаначив Ігор Зотько, власник ТОВ “Укр гейм технолоджі” (Бренд PIN-UP) в коментарі Українським новинам.

У компанії повідомили, що мають намір у судовому порядку притягати до відповідальності за поширення неправдивої інформації про бренд.

Источник: delo.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *