“Нова пошта” відкрила перше відділення в Італії

Фото: Facebook/nova.poshta.official

“Нова пошта” відкрила перше відділення в Італії, яке стало 80-м за межами України. Як ідеться в повідомленні компанії, це вже одинадцята європейська країна, де запрацювала Nova Post.

13 грудня на GET Business Festival отримайте перевірені стратегії залучення інвестицій для бізнесу, просування продукту онлайн та цифровізації бізнесу. Забронювати участь

Нове відділення розташовано в Мілані за адресою Viale Monte Nero, 72 (кут з Via Augusto Anfossi, 2). Воно працюватиме з понеділка по п’ятницю з 8:00 до 20:00, а в суботу та неділю – з 9:00 до 18:00.

Клієнти можуть отримувати та відправляти в Україну документи, посилки та вантажі до 100 кг. Термін доставки становить від 5 днів. У планах компанії – відкрити відділення у Римі та Неаполі вже найближчим часом.

Вартість доставки з Італії в Україну складає для документів – 21 євро, для посилок до 2 кг – 22 євро, до 10 кг – 27 євро, до 30 кг – 45 євро, для вантажів від 30 до 100 кг – 1,7 євро за кожен кілограм.

Підписуйтесь на Telegram-канал delo.ua

Також для клієнтів доступна доставка кур’єром на будь-яку адресу по всій Італії. Викликати кур’єра можна через сайт та мобільний додаток. Доставка кур’єром сплачується додатково в сумі 4 євро для відправлень до 30 кг або додатково 10 євро за кожні 100 кг.

Зазначається, що почесним гостем на відкритті відділення став посол України в Італії Ярослав Мельник, а першою відправкою в Україну стала листівка від українських дітей своєму татові у прифронтовий Краматорськ.

“За рік роботи у Європі ми вже доставили 1,3 мільйона посилок, але це не просто посилки, це зв’язок з домом. Ми об’єднали українців, яких розділили війна та кордони. Наступного року плануємо відкритися у всіх європейських країнах”, – зазначив гендиректор Nova Post Europe Олександр Лисовець.

Нагадаємо, що раніше Nova Post запрацювала в Польщі, Литві, Чехії, Румунії, Німеччині, Словаччині, Естонії, Латвії, Угорщині та Молдові. До жовтня 2024 року компанія планує розпочати роботу ще у 17 країнах Європи, зокрема до кінця поточного року – у Парижі (Франція).

Источник: delo.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *