Чернівецька мережа супермаркетів TORBA тепер керує частиною магазинів “Еко-маркет” у західних областях

Фото: мережа супермаркетів Tor-Ba

Мережа магазинів TORBA з головним офісом у Чернівцях взяла в управління частину магазинів столичного ритейлера “Еко-маркет”. Про це повідомляє видання All Retail.

13 грудня на GET Business Festival отримайте перевірені стратегії залучення інвестицій для бізнесу, просування продукту онлайн та цифровізації бізнесу. Забронювати участь

Станом на початок 2023 року “Еко-маркет” мав 35 супермаркетів у 6 західних областях – Волинській, Рівненській, Львівській, Тернопільській, Хмельницькій і Івано-Франківській. Як стало відомо, 20 із них взяла в управління TORBA, причому деякі з цих магазинів вже переформатувались і почали працювати під новою вивіскою.

Найбільшим за площею з нових магазинів TORBA являється колишній “Еко-маркет” у місті Стрий Львівської області. Площа його торгового залу складає близько 1000 кв. м. В рамках угоди між двома ритейлерами TORBA частково викупила товарні залишки та основні засоби, а також проводить заміну торгового та холодильного обладнання у кожному магазині.

Крім того, що мережа супермаркетів TORBA отримала змогу вийти в новий для неї регіон Хмельницької області, сумарна торгова площа магазинів ритейлера виросте майже в півтора рази – до 23 тис. кв.м. Завдяки цьому мережа увійде в ТОП-8 ритейлерів в Західній Україні.

Підписуйтесь на Telegram-канал delo.ua

Як зазначає All Retail, протягом останніх двох років на українському ринку продовольчого роздрібного бізнесу фактично не було жодної повноцінної угоди про злиття чи поглинання. Це не дивно, оскільки в умовах війни та загальної невизначеності потенційні інвестори не готові вкладати значні кошти, а існуючі учасники ринку також не завжди готові віддавати свої активи.

Тим не менше, угода між TORBA і “Еко-маркет” може частково змінити розподіл сил на ринку Західної України.

ДОВІДКА

Мережа супермаркетів TORBA з’явилася на українському ринку в 2011 році. Її власник станом на 2020 рік – Муляренко Олексій Віталійович або його близька особа. Спочатку магазини TORBA представляли собою великі склад-маркети із загальною площею від 1900 до 2500 кв.м. Згодом у спальних районах міст почали відкриватися експрес-маркети менших розмірів.

Мережею “Еко-маркет” володіє співвласник алкогольної корпорації Bayadera Group Святослав Нечитайло. Відомо, що у 2018 році ритейлер поглинув активи компанії Avanta Group, в яких розташовувалися супермаркети “Колібріс”.

Источник: delo.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *