Найконкурентніший онлайн-аукціон: “Укрпошта” продала невручені посилки за 160 тисяч гривень

"Укрпошта" продала на аукціоні невручені посилки. Фото: prozorro.sale

Найдовші та найконкурентніші онлайн-торги пройшли 14 травня в державній електронній торговій системі Прозорро.Продажі. На аукціоні з продажу невручених посилок “Укрпошти” змагалося рекордні 115 учасників.

Про це повідомили у пресслужбі компанії.

Предметом торгів був лот із 100 коробок невручених посилок, вміст яких залишався невідомим. Стартова ціна за весь лот становила 1200 гривень. Однак в результаті запеклої конкуренції між учасниками вартість сягнула 160 тисяч гривень.

Особливістю аукціону стала й його тривалість – майже 17,5 годин. Кожен учасник мав по три хвилини для ставки протягом трьох раундів торгів.

Підписуйтесь на Telegram-канал delo.ua

Після підписання договору та сплати переможцем вартості лота отримані кошти надійдуть до “Укрпошти”.

За словами організаторів Прозорро.Продажі, такий аукціон виявився найбільш конкурентним серед усіх проведених досі торгів у системі. Попередній рекорд був зафіксований на аукціоні з продажу автомобіля Skoda Octavia Нацполіцією, де змагалося близько 50 учасників.

Нагадаємо, що Прозорро.Продажі – державна компанія, створена для забезпечення прозорих онлайн-аукціонів з реалізації активів, що належать державі чи підпадають під конфіскацію.

“Укрпошта” продала на аукціоні старі авто

Розпродаж старих автівок АТ “Укрпошта”викликав неабиякий інтерес у суспільстві. 30 квітня відбулось 7 аукціонів у системі “Prozorro. Продажі”  на суму 3 281 070 гривень, при стартовій ціні 2 049 027. Ріст ціни на аукціоні  склав 60%.

Після цього “Укрпошта” зіткнулися з валом критики в соцмережах. 

“Ким нас тільки не називали  в коментарях. Ба більше, ми це передбачали, бо це ж дуже просто прийти і написати “краще б ви, м…ки, (там багато варіацій) передали ці машини ЗСУ”. Пояснюю – ми компанія, у якої акціонер – держава, і просто так передавати нічого не можемо, – зауважив гендиректор “Укрпошти” Ігор Смілянський.

Він додав, що “Укрпошта” виставить ще 500 автівок на аукціон та планує розпродати старі комп’ютери.

“$175 мільйонів дотацій отримала Пошта Польщі від ЄС на 2024 рік. Укрпошта готується до складної зими, купує дрова, пічки, мобільні АЗС, щоб забезпечити роботу там, де крім нас нікого немає і нікого не буде. На це ми не отримуємо допомогу від держави і, навпаки, будемо намагатись платити більше податків”, – підсумував Смілянський.

Источник: delo.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *