“Нова пошта” відкрила перше відділення в Угорщині: яка вартість доставки

Фото: Nova Post

Логістична компанія «Нова пошта» 10 листопада відкрила перше відділення в  Угорщині у Будапешті та запустила кур’єрську доставку.

Про це повідомила пресслужба “Нової пошти”

Зазначається, що це вже десята європейська країна, де запрацювало відділення компанії.

Перше відділення Nova Post у Будапешті працює за адресою 1066, Teréz. körút 8. Відділення працює щодня. Клієнти можуть отримувати та відправляти в Україну документи, посилки та вантажі до 100 кг. Термін доставки з України в Угорщину – від 5 днів. 

Підписуйтесь на наш Telegram канал

Ціна доставки з України в Угорщину:

  • Документи – 250 грн
  • Посилки до 2 кг – 400 грн
  • Посилки до 10 кг – 600 грн
  • Посилки до 30 кг – 1200 грн
  • Вантажі від 30 до 100 кг – 40 грн за кожен кілограм. 

Клієнти також можуть замовити доставку кур’єрами Nova Post на будь-яку адресу по всій Угорщині. Для цього потрібно викликати кур’єра, а зробити це можна через сайт та мобільний застосунок. Доставка кур’єром сплачується додатково +100 грн для відправлень до 30 кг або +250 грн за кожні 100 кг.

“Відділення Nova Post в Будапешті – унікальне, бо тут можна не тільки отримати послуги зі швидкої доставки. Це одночасно і коворкінг для української спільноти. Це місце, де українці та українські підприємці можуть зустрічатися, працювати, обмінюватися ідеями, вивчати мову, відвідувати кваліфікаційні курси, тренінги та лекції”, – зазначив В’ячеслав Климов, співвласник Нової пошти.

“Нова пошта” підкорює Європу

З початку повномасштабного вторгнення компанія вже відкрила свої відділення  у Польщі, Литві, Чехії, Румунії та Німеччині.

У жовтні запрацювало перше відділення Nova Post у столиці Словаччини Братиславі.

Також “Нова пошта” відкрила своє перше відділення у Латвії, що розташувалося у центрі Риги, та в столиці Естонії Таллінні. 

Нещодавно “Нова пошта” запустила можливість відправки з Польщі до України документів та посилок вагою до 25 кг через поштомати Inpost.

Також компанія запустила нову послугу для клієнтів у Литві. Відтепер відправити документи та посилки до 30 кг в Україну можна не виходячи з дому, а викликавши кур’єра компанії на зазначену адресу.

Источник: delo.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *