В “Укрзалізниці” повідомили, чи будуть підвищувати ціни на пасажирські перевезення

Фото: Depositphotos

“Укрзалізниця” не планує підвищення вартості внутрішніх пасажирських перевезень.

Про це в інтерв’ю Українському радіо повідомив керівник із пасажирських комунікацій “Укрзалізниці” Олександр Шевченко.

“У грудні ми зробили часткове подорожчання міжнародних квитків, необхідне, щоб ціна всередині країни залишалася незмінною. Тобто, ми не бачимо можливості, навіть морально-етичної, підвищувати ціни на внутрішні пасажирські перевезення”, – сказав Шевченко.

Також він зауважив, що у 2024 році компанія планує збільшити рухомий склад поїздів “Інтерсіті”.

Підписуйтеся на YouTube-канал delo.ua

“Гадаю, цього року зможемо дати якісь новини. Йдеться про інвестиції, які навіть під час війни є абсолютно виправданими, тому що ми перевозимо всіх і все, тож внутрішня мобільність потрібна як економіці, так і армії”, – пояснив керівник із пасажирських комунікацій.

Крім того, Олександр Шевченко повідомив, що дуже важливим і затребуваним є сполучення зі сходом і півднем України – наприклад, Краматорськ, Покровськ, Запоріжжя, Миколаївський і Херсонський напрямки. Він зазначив, що через великий потік пасажирів “Укрзалізниця” продовжить надавати максимальну кількість поїздів на ці маршрути.

Ще один популярний напрямок серед пасажирів – західна частина України, в тому числі гори. За словами посадовця, на оздоровлення їдуть багато дитячих груп, а також людей на реабілітацію та оздоровлення.

“Зараз по суті ми — єдина логістична артерія, що везе все і всіх”, — зауважив Шевченко.

Нагадаємо, у 2023 році “Укрзалізниця” вийшла на довоєнні показники пасажироперевезень: у поїздах далекого сполучення було перевезено 25 мільйонів пасажирів. З них до країн Європи – 2,1 млн пасажирів.

У 2023 році були перевезені за груповими заявками майже 450 тисяч пасажирів, значна частина з яких — діти з родин, постраждалих від війни, діти з внутрішньо переміщених родин та пасажири інших соціально незахищених категорій.

Також в “Укрзалізниці” відзначили, що за місяць з моменту запуску сервісу замовлень квитків для військовослужбовців, ним скористались 3000 українських захисників та захисниць.

“Значна частина з них вже здійснили поїздку та змогли вчасно дістатись додому впродовж новорічно-різдвяних свят, щоб обійняти рідних”, – повідомили в пресслужбі УЗ.

Фото: ua.depositphotos.com

Источник: delo.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *