ТОП 5 ігрових автоматів Ігрософт

ТОП 5 ігрових автоматів Ігрософт

У наш час дуже важко знайти такого поціновувача азарту, який би не знав виробника гральних автоматів під назвою Ігрософт. Компанія існує на ринку розваг вже більш ніж 30 років. Не можна казати, що за цей період вони створили багато слотів, однак кожен з тих небагатьох має шалену популярність.

Пропонуємо вам зазернути у серце російської компанії та розібрати 5 найцікавіших апаратів від цього девелопера. До цієї п’ятірки ми віднесли ігрові автомати мавпи, полунички, пробки, гараж та резідент. За статистикою кожне онлайн казино має у своєму арсеналі ігор ці витвори, тож пройти повз них ми просто не маємо права.

Крейзі Манкі

Шалена мавпа — саме так перекладається українською оригінальна назва гри. Зрозуміло, що вона і є головний герой на екрані. Гравцеві належить пройти великий шлях пошуку дорогеньких бананів за для отримання великого виграшу, але воно того варте.

Технічні особливості Crazy Monkey

Розмір ставки у слоті варіюється від 1 до 810 кредитів. Гра може відбуватися по 9, 7, 5, 3 чи 1 лінії. Всі виграші отримані під час обертання барабанів сумуються та додаються до загального банку кредитів. Кількість активних ліній обирає користувач.

Виставляти окрему ставку на кожну лінію неможливо. Загальна ставка рівномірно розподіляється на усі лінії.

Найбільш вагомим символом є логотип слота. За п’ять таких ви отримаєте 5000 кредитів. Найменш вагомий це метелик, який принесе тільки 10 очок. Комбінації створюються за обома напрямками — як зліва направо, так і справа наліво. Є й бонусна гра з мотузками, що здатна принести чималі гроші.

Клубнички

Fruit Cocktail дійсно відповідає своїй назві, адже тут зібрана ціла купа тропічних фруктів. Кожен з них немов оживає під час спінів. Слот має гарне та спокійне звукове супроводження, що може розслабити будь-кого.

Специфіка Fruit Cocktail

Слот дуже схожий на мавп за загальною схемою, однак символи та бонусні раунди зовсім інші. Також маємо від 1 до 9 ліній з загальною максимальною ставкою в кредитах 180.

Найдорожчим символом є логотип гри. Є й бонуска. Для її запуску необхідно випадіння трьох полуничок на будь-яких місцях грального поля.

Пияка

Оригінальна назва ігрового апарату звучить як Lucky Haunter. Сюжет сповідає про одного пияку, який досить часто навідувався до свого улюбленого бару. Уся символіка слота передає атмосферу пияцтва та подібних закладів. Гучна музика, чоловічий гомін та незліченна кількість алкогольних напоїв — все це апарат Кришки.

Найдорожчими символами тут є самі кришки, а також раки, підкови і вино. Трохи менше вартують креветки, пиво, банки та зелена пляшка. Досить цікавим досвідом для гравця буде спеціальна гра із закрутками. Необхідно буде їх підіймати та отримувати призи.

Гараж

Garage був створений з увагою до чоловіків, які полюбляють годинами проводити час зі своєю крихіткою автівкою у старому улюбленому гаражі. Саме у ньому відбувається обертання барабанів. Символіка слота також досить символічна — окрім логотипу можна зустріти ключ від авто, вогнегасник, підіймач, акумулятор, моторне мастило та свічки запалення.

Окреме слово про бонусний раунд. Для його отримання необхідно зловити під час стандартної гри 3 спеціальні коробки. У першому турі бонусу перед користувачем з’являться 5 коробок, які необхідно буде відкривати в особливій послідовності. За кожною з них схований приз. Якщо ж відкриєте усі 5, то дістанетесь більш вагомого раунду із ключами до гаражу.

Сейфи

Бажаєте стати суперагентом та врятувати світ? Тоді гральний автомат Resident прийдеться вам до вподоби. Головна мета — віднайти радистку Кет. Це справа не з простих, адже для досягнення цієї мети вам знадобиться пройти три етапи.

Перший це комбінація з трьох сейфів у стандартній грі. Другий — відчинення сейфів. Якщо ж вам пощастить і ви зможете пройти ці два етапи, то перед вами з’являться дві двері. За однією з них зачинена Кет, а за іншою ворожий агент. Від вашого вибору залежить успіх всієї місії.

Rating: 5.0/5. From 1 vote.
Please wait...

Добавить комментарий

<a href="https://www.mt5.com/ru/" target="blank">Форекс портал"</a>

Поиск по архиву

Поиск по дате
Поиск по рубрикам
Поиск с Google

Top