Компанія COSMOLOT спрямувала до держбюджету 1,6 млрд грн

Українська компанія COSMOLOT відзвітувала про сплату податків за три квартали 2023 року. Компанія спрямувала до державного бюджету 1,6 млрд грн: єдиний податок, податки на прибуток та дохід компанії

COSMOLOT залишається одним з найвагоміших платників податків України гральної сфери. Нещодавно COSMOLOT також увійшла до рейтингу топових підприємств та найбільших за обігом бізнесів з бездоганною діловою репутацією за версією Індексу Опендатабота.

Компанія постійно розвиває соціальні ініціативи. Загальний внесок COSMOLOT на благодійність та допомогу фронту, з початку повномасштабного вторгнення, становить понад 130 млн грн. Допомога включає в себе:

  • 3 комплекси Punisher (станція, БПЛА, пускова система) у 2022;
  • 100 млн грн на 50 модернізованих БПЛА Punisher в 2023 в рамках проєкту Cosmolot Airlines у 2023;
  • озброєння на 6,5 млн грн, зокрема 2 кулемети та 49 гвинтівок;
  • 3 автомобілі з причепами, понад 250 одиниць техніки (бензопили, комплектуючі, адаптери тощо);
  • 25 дронів-камікадзе, 29 тепловізорів, 3 далекоміри, 26 радіостанцій, 2 плотери, 10 Starlink, 60 тактичних приладів, 12 зарядних станцій);
  • 3,5 млн грн фондам “Повернись живим” і United 24;
  • 1 млн грн фонду Херсонської громади для подолання наслідків Каховської трагедії.

Крім того, компанія ініціювала створення miltech-проєкту Brave Inventors для забезпечення фронту новими розробками та розвитку українських винаходів. Зараз на платформі представлено понад 130 військових винаходів.

Підписуйтеся на YouTube-канал delo.ua

“Україна захищає свободу Європи та ЄС. Як частина вільної та демократичної європейської нації, Україна завершує процес європейської інтеграції, знаходячись в центрі Європи, і це стає можливим завдяки відкритому суспільству країни. 

Підприємництво, що надає робочі місця і відповідально сплачує податки, має глобальне значення. Стабільна робота українського відповідального бізнесу є визначальною сьогодні, становлячи важливу складову економічної міці України. Таким чином, підтримка підприємців, які будують і підтримують українські бізнеси, — це важливий крок до процвітання нації.

Але сьогодні замало сплачувати податки та підтримувати економіку.  Результативна соціальна відповідальність починається тоді, коли бізнес шукає і знаходить ефективні шляхи забезпечення фронту необхідним. COSMOLOT демонструє, що це можливо, коли ми об’єднуємо сили та ресурси.  Ми є частиною економічного розвитку та вже маємо результати суттєвої допомоги фронту. І це лише початок, — коментує Арнульф Дамерау, головний інвестор компанії COSMOLOT.

В компанії вважають, що український бізнес має нести відповідальність не тільки за процеси, встановлені законами оподаткування, але й знаходити ефективні шляхи допомоги українській армії, використовуючи власні ресурси та колаборуючись із партнерами.

Источник: delo.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *