Стартував рейтинг ТопФінанс-2024: голосуйте за найкращі фінустанови України

ТопФінанс24

Delo.ua та Журнал “ТОП100. Ретинги найбільших” оголошують про старт щорічного рейтингу ТопФінанс-2024. Пропонуємо разом визначити найкращі банки, страхові компанії, МФО та платіжні системи

До 15 лютого беріть участь у онлайн голосуванні рейтингу “ТопФінанс” та визначте своїх фаворитів разом з Delo.ua та журналом “ТОП100: рейтинг найбільших” Проголосувати

Попри війну та спричинені нею втрати та ризики банківська система та ринок небанківських фінансових послуг України продовжують зростати. 

За даними НБУ платоспроможні банки за січень – вересень 2023 року отримали 109,9 млрд грн чистого прибутку. Станом на 1 жовтня 2023 року лише 6 банків із 63 платоспроможних були збитковими із сукупним збитком 155 млн грн. За ті ж 9 місяців 2023 року страхові компанії зібрали чисті страхові премії на суму 33,438 млрд грн, що на 28,6% більше, ніж за аналогічний період 2022 року. У той же час активи фінансових компаній на 1 жовтня 2023 склали 251,28 млрд грн – лише за третій квартал минулого року приріст склав біля 6%.   

Ці дані свідчать про те, що фінансовий сектор зберігає стабільність, адаптувався до викликів військового часу та продовує активно надавати послуги своїм клієнтам.

Підписуйтеся на YouTube-канал delo.ua

Зважаючи на активний розвиток фінансового сектору ми раді запропонувати вам разом з Delo.ua та журналом “ТОП-100. Рейтинги найбільших” визначити найкращі банки, страхові компанії, МФО та платіжні системи України у проєкті ТопФінанс-2024. 

До 15 лютого триватиме голосування за найкращі банки та страхові компанії, а також за найпопулярніші МФО та платіжні системи України. 

На першому етапі фінустанови представлено у різних номінаціях, таких як кредитування МСБ, картковий ринок, страхування КАСКО чи ДМС тощо. Ваші голоси дозволять визначити Топ-10 компаній у кожній з них. 

  • Проголосувати за банки
  • Проголосувати за страхові компанії 
  • Проголосувати за МФО
  • Проголосувати за платіжні системи 

На другому етапі журі, що складається з фінансових експертів, шляхом незалежного оцінювання фінустанов визначатимуть лідерів у кожній номінації. Саме ці банки, страхові та фінансові компанії отримають відзнаки переможців рейтингу ТопФінанс-2024.    

Результати рейтингу, а також актуальна аналітика, інтерв’ю, колонки та прогнози розвитку фінансових ринків будуть представлені у спецпроєкті ТопФінанс-2024 на Delo.ua та у Журнал “ТОП100. Ретинги найбільших”.

Источник: delo.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *