Україна отримала від Японії $ 118 млн: куди спрямують кошти

Фото: Мінінфраструктури

До державного бюджету України надійшло 118 млн доларів США на безповоротній основі від Уряду Японії в рамках проєктів Світового банку “Зміцнення системи охорони здоров’я та збереження життя” (HEAL Ukraine) та “Ремонт житла для відновлення прав і можливостей людей” (HOPE).

10 квітня управлінці Арсенал Страхування, Uklon, TERWIN, Епіцентр та інших великих компаній поділяться перевіреними бізнес-рішеннями, які сприяють розвитку бізнесу під час війни. Забронювати участь

Про це повідомляє пресслужба Міністерства фінансів України.

Зазначається, що залучене грантове фінансування від Уряду Японії складається з: 

  • 70 млн доларів США в рамках проєкту Світового банку HEAL Ukraine спрямованих на підтримку державного бюджету, як відшкодування понесених видатків за програмою медичних гарантій.  
  • 48,2 млн доларів США в рамках проєкту Світового банку “Ремонт житла для відновлення прав і можливостей людей” (HOPE).  Кошти за проєктом спрямовуються на відшкодування витрат державного бюджету, використаних на компенсаційні виплати власникам осель на ремонт у багатоквартирних та приватних будинках, які потребують дрібних та середніх ремонтів. 

“Залучені кошти в рамках проєктів HEAL та HOPE допоможуть Уряду надавати своїм громадянам належну допомогу, зокрема розширити спектр медичних послуг та доступ до них, а також забезпечити подолання наслідків, спричинених збройною агресією Росії, відбудовувати житлову інфраструктуру України”, – зауважив міністр фінансів України Сергій Марченко. 

Підписуйтесь на Telegram-канал delo.ua

Нагадаємо, 29 березня Україна отримала 1,5 млрд доларів позики на підтримку політики розвитку “Основи зростання” (Growth Foundations Development Policy Loan – DPL) від Японії та Великої Британії через механізм Світового банку. 

Також у березні до державного бюджету України надійшла позика обсягом $230 млн від уряду Японії в рамках проєкту Світового банку “Екстрений проєкт надання інклюзивної підтримки для відновлення сільського господарства України (ARISE)”.

Источник: delo.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *