Отсрочка РРО для физлиц- «единщиков»: Президент внес в ВРУ свой проект

27 ноября на сайте ВРУ был зарегистрирован законопроект №4439 относительно либерализации применения РРО физлицами-"единщиками" и отмены кэшбек

Нагадаємо, що 17 листопада, ВРУ на черговому засіданні не підтримала законопроєкт Д. Гетманцева №4313-д. На цьому ж засіданні було заплановано створити робочу групу для розробки компромісного варіанту.

А вже 18 листопада Президент провів нараду через протести ФОП щодо РРО. На ній було вирішено, що Урядом має бути розроблено законопроєкт про зменшення штрафів щодо РРО та збільшення ліміту доходу для їх обов’язкового застосування. 

На цій нараді Шмигаль наголошував на такому: «Уся готівка, весь кеш, крім платників податків першої групи, має дефіскалізуватися. Тобто це така комплексна позиція. Більшість бізнесу з цим погоджується. Бізнес це сприймає. Тому що якщо йде розрахунок готівковими коштами, має бути відповідний фіскальний чек. Всі інші моменти, які могли б використовуватися, ми опрацювали. Зокрема, в інтернет-торгівлі – фіскалізація лише за готівку. Всі електронні РРО сьогодні доступні».  Але про відтермінування в прямій мові Шмигаля не йшлося.

І ось 27 листопада Президент вніс у ВРУ законопроект №4439 «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо лібералізації застосування РРО платниками єдиного податку та скасування механізму компенсації покупцям (споживачам) за скаргами щодо порушення встановленого порядку проведення розрахункових операцій частини суми застосованих штрафних санкцій». Поки тексту законопроекту не розміщено на сайті ВРУ.

Як тільки він з’явиться, ми обов’язково про це повідомимо та проаналізуємо його норми.

І ще. Вже з’явився проект розкладу засідань ВРУ на 1 — 4 грудня.  В ньому поки відсутній вищезгаданий законопроект. Чекаємо далі.

Источник: news.dtkt.ua

No votes yet.
Please wait...

Добавить комментарий

<a href="https://www.mt5.com/ru/" target="blank">Форекс портал"</a>

Поиск по архиву

Поиск по дате
Поиск по рубрикам
Поиск с Google

Top